Jeśli jesteś osobą zainteresowaną tematyką aranżacji wnętrz zgodnie z aktualnymi trendami, masz niesamowite wyczucie stylu i w dodatku potrafisz redagować teksty – oferujemy Ci współpracę z naszym portalem. Musisz posiadać wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania łazienek, dobierania dodatków i nowoczesnych rozwiązań technicznych. Im większa jest Twoja wiedza w zakresie armatury, sprzętu, mebli łazienkowych, tym większe szanse masz na współpracę z nami. Cenimy sobie rozwój i wyobraźnię, dlatego im więcej posiadasz wiedzy i im bardziej jest ona różnorodna – tym bardziej cenną osobą będziesz w naszym zespole.

Być może podczas aranżacji własnej łazienki nabyłeś szeroką wiedzę lub chcesz ustrzec innych przed możliwymi błędami, posiadasz cenne wskazówki dla osób będących na początku projektowania swojej łazienki. Nie musisz być ekspertem, ważne, że jesteś szczerze zainteresowany tematem i chcesz dzielić się wiedzą w przystępny sposób.

Jeśli dodatkowo posiadasz możliwości reklamy, bądź chciałbyś nawiązać konkretną współpracę medialną – możliwe, że będziemy zainteresowani Twoją ofertą. Skontaktuj się z nami, jeżeli wyrażasz chęć współpracy z naszym blogiem. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe!