Odwiedziliście nasza stronę. Zapewne parę pomysłów przedstawionych przez nas przypadło Wam do gustu. Kto wie, może nawet wykorzystacie nasz projekt by stworzyć swoja łazienkę. Przejrzeliście już wszystkie zakładki i teraz trafiliście w miejsce gdzie możecie poznać nas czyli ekipę redakcyjną.

Jesteśmy grupą ludzi optymistycznie patrzących na świat. Lubimy ze sobą pracować i każde spotkanie redakcyjne zaczynamy od wspólnej kawy. Czasami zdarza nam się zjeść do tego jakieś pyszne ciacho. Dużo dyskutujemy  o nowych możliwościach aranżacyjnych w łazienkach. Mamy w tym już dość duże doświadczenie, ale nie osiadamy na laurach i cały czas uczymy się czegoś nowego by później dzielić się tymi nowinkami z Wami. Uważamy, że dobry projekt  to połowa sukcesu w procesie tworzenia ładnej ale i funkcjonalnej łazienki. Nasze pomysły konsultujemy ze sprawdzoną ekipą remontową. Stałym współpracownikiem naszego teamu jest kot, który na wszystkim trzyma łapę.

Cieszymy się, że z nami jesteście i mamy nadzieję, że będziecie tu często zaglądać. Jeżeli macie jakieś pytania lub potrzebujecie konsultacji w sprawie Waszych pomysłów to zapraszamy do kontaktu. Postaramy się w wyczerpujący sposób rozwiać Wasze wątpliwości.  Pozdrawiamy cieplutko.

Ekipa Redakcyjna.