Poniżej przedstawiamy Wam kilka wybranych realizacji gustownych i funkcjonalnych projektów łazienek. Braliśmy aktywny udział zarówno na etapie aranżowania jak i wykonawstwa. Zazwyczaj w projektowanych łazienkach staramy się łączyć nowoczesny design z prostotą, minimalizmem i funkcjonalnością. Nie ignorujemy także aktualnych trendów i staramy się, by dana łazienka była pomieszczeniem, którym będziesz mógł pochwalić się przed znajomymi czy rodziną.

#1 – Nowoczesny design i przestronność

W tym projekcie postawiliśmy na aktualny trend projektowania wnętrz – mianowicie wykorzystanie jasnych kolorów, odcieni bieli i szarości. Każdy element wyposażenia – zarówno meble jak i armatura są w tych barwach, a całość współgra ze sobą nadając niepowtarzalny wyraz całemu pomieszczeniu. Zamiast wanny umiejscowiliśmy bardzo dużą i funkcjonalną kabinę prysznicową, z bardzo niskim progiem, co niewątpliwie ułatwi korzystanie z łazienki osobom starszym i niepełnosprawnym. Zwracamy uwagę także na oświetlenie – łazienka jest bardzo jasna, a barwa światła idealnie koresponduje z kolorytem wykończenia.

#2 – Łazienka z kamiennymi ścianami – połączenie klasyki z współczesnością

Wielu z Was zapewne zauważyło, że w ostatnich czasach bardzo modne i popularne staje się wykańczanie ścian kamieniem czy murowanymi cegłami. Z jednej strony może to trochę przypominać średniowieczne lochy, jednak z drugiej strony zapewne przyznacie, że ta łazienka ma w sobie swój niepowtarzalny klimat. Poza unikatowym designem, projekt jest także bardzo funkcjonalny i korzystanie z takiej łazienki byłoby niewątpliwie komfortowe i po prostu przyjemne.

#3 – A może trochę zieleni? 🙂

W tej łazience z kolei wykorzystaliśmy wysokiej jakości marmury, pozłacane elementy armatury, a także … trochę zieleni – co z pozoru, na pierwszy rzut oka może nie pasować, jednak zupełnie zmienia to odbiór takiego pomieszczenia. Dzięki temu staje się ono bardziej przytulne, przypominające zwykły pokój czy sypialnię. W ogóle kolor zielony nie bardzo stosuje się w aranżacji łazienek, jednak jednym z naszych głównych priorytetów jest stawianie na oryginalność. Nie podążamy utartymi schematami, ale staramy się wyznaczać nowe trendy i inspirować innych projektantów, czy zwykłych ludzi.

Jeśli któraś z powyższych realizacji przypadła Wam do gustu i marzycie o tym, aby także mieć podobną łazienkę w swoim domu czy mieszkaniu – możesz śmiało do nas napisać w formularzu w zakładce “Kontakt”. Doradzimy, wycenimy, zaprojektujemy, a nawet załatwimy wykonanie przez ekipę profesjonalnych majstrów i fachowców.